Letenky
Ubytování
Transfery
Parkování na letišti
Vlakové a autobusové jízdenky
Trajekty a lodní lístky
Vip letištní salonky
Vízový servis
Cestovní pojištění
Kongresové služby

Stovky leteckých společností do tisíce destinací celého světa

Prostřednictvím mezinárodního globálního distribučního systému – GDS, máme přístup ke všem veřejným i speciálním zlevněným tarifům, které letecké společnosti nabízejí ve své široké distribuční síti.

Zajišťujeme letenky do všech světových destinací od všech leteckých dopravců a to jak na mezinárodní pravidelné linky, tak i na nízkonákladové / low cost /dopravce a charterové lety, stejně tak zajišťujeme i pronájem privátních letadel či helikoptér.

Pravidelné mezinárodní linky

Tyto linky jsou zajišťovány pravidelnými leteckými společnostmi, které poskytují svým klientům široký výběr standardních i nadstandardních služeb, věrnostní programy a další výhody.

Pravidelní dopravci se často sdružují do aliancí, např. Sky Team, One World, Star Alliance, aby byly schopni nabídnout klientům co nejširší síť destinací bez nutnosti dlouhých přestupů a využití služeb aerolinek jiného dopravce, než který je součástí aliance.

Zajišťujeme letenky téměř všech leteckých společností z celého světa a naší prioritou je nabídka optimální varianty letů včetně možných kombinací, které splňují ekonomické i časové podmínky klienta.

Low cost dopravci

Kromě pravidelných dopravců slouží k přepravě cestujících i nabídka takzvaných nízkonákladových dopravců. Low cost dopravci nabízí většinou lokální spojení za nižší ceny letenek, avšak na úkor nižší úrovně služeb a zdarma poskytovaného servisu (dodatečné poplatky za zavazadla, poplatky za platbu kreditní kartou, odbavení na letišti, občerstvení na palubě apod.). Většina těchto dopravců nabízí pouze spojení z jednoho místa do druhého, bez možnosti přestupu na další lety, např. dálkové mezikontinentální lety. Zpravidla tedy nabízí krátké nebo středně dlouhé lety bez přestupů tam, kde se větším aerolinkám nevyplatí provozovat svojí rozsáhlou síť.

Zajišťujeme letenky na všechny běžně dostupné low cost dopravce po Evropě i po světě. Informujeme Vás o poplatcích za zavazadla, jejich možného omezení váhy, rezervaci konkrétního sedadla nebo nutnosti online odbavení.

Charterové lety

Jedná se o lety, které jsou speciálně vypravované dle podmínek mezi pronajimatelem a dopravcem. Zpravidla jde o pronájem kapacity letadla od cestovních kanceláří či tour operátorů do dovolenkových destinací, ale taky se často využívají pro velké počty jednorázových skupin cestujících. Pro tyto skupiny zajišťujeme nejoptimálnější podmínky přepravy.

Pronájem privátních letadel

Zajišťujeme pronájem letadel a helikoptér pro soukromé i služební účely a to i včetně posádky.

Vypracujeme pro Vás nabídku na míru s ohledem na počet a požadovaný komfort cestujících.

Frequent flyer programy – bonusové a korporátní programy

Letecké společnosti zpravidla mají pro své klienty věrnostní programy, kterými odměňují věrnost klienta a zároveň motivují cestující k využívání dalších doplňkových služeb právě prostřednictvím daného programu. Obecně jsou motivační programy děleny na privátní a korporátní. Bývají v několika stupních a jsou založeny prakticky na počtu proletů mil v různých letových třídách. Dle toho dochází následně k odměňování a to v podobě letenky zdarma nebo upgradu do vyšší cestovní třídy.

Našim klientům poskytujeme informace o bonusových programech leteckých společností a zajišťujeme registrace a správu korporátních i privátních programů leteckých společností.

Rezervace letenek

Letenky jsou rezervovány dle preferencí klienta a to především na pravidelné mezinárodní linky, stejně tak jako na nízkonákladové dopravce a to dle tarifních podmínek jednotlivých tarifů dopravce, které jsou distribuovány především mezinárodním rezervačním systémem /GDS/ nebo jinými distribučními kanály.

Změna rezervace letenky

Změny letenky se řídí dle podmínek zakoupeného tarifu a to jak před nastoupením cesty, tak i v jejím dalším průběhu.

Prověříme aktuální možnosti změny termínu a nabídneme Vám optimální řešení.

Refundace letenek

V případě storna letenky zajišťujeme u leteckých společností refundaci a vrácení finančních prostředků podle podmínek zakoupeného tarifu. Předem Vám sdělíme částku, která Vám bude vrácena.

Rezervace sedadla – seating

Nabízíme možnost zajištění konkrétního sedadla na vašem letu předem, pokud to umožňuje dopravce a zakoupený tarif. Další možností je možné provést rezervace sedadla ještě před cestou nebo i jenom na část cesty a také během procesu online odbavení.

Online odbavení

Vytiskněte si palubní vstupenku již před cestou na letiště a vyhněte se frontám u odbavovací přepážky. U letů, které online možnost odbavení umožňují, zajištujeme na požádání palubní vstupenky včetně možnosti rezervace nebo předplacení konkrétních sedadel nebo dokoupení dodatečných zavazadel.

Přeprava zavazadel

Dopravci zdarma přijímají k přepravě pouze zavazadla, která jsou zapsaná v rámci zakoupené letenky. Zpravidla se jedná o jedno palubní (do nákladního prosotoru) a jedno příruční (kabinové) zavazadlo. Váhové limity jsou vždy přesně stanoveny konkrétní leteckou společností pro daný let. Letecké společnosti mohou nabízet do jednotlivých destinací jiné váhové limity nebo limity pro počet zavazadel, případně do některých destinací nabízí možnost zakoupení letenky pouze s příručním zavazadlem. Nízkonákladový přepravci mají většinou snížené limity pro přepravu zavazadel. Oproti tomu Premium ekonomy třída nebo obchodní třída (business class) renomovaných dopravců nabízejí vyšší váhu zavazadel v rámci letenky bez příplatku.

Avšak o konkrétní povolené váze je lepší se vždy přesvědčit před každým letem.

Nadváha zavazadel – v případě, že zavazadlo překračuje povolené limity váhy, rozměrů nebo počtu kusů, tak je dopravce posuzuje podle svého interního přepravního řádu a zpravidla dochází k dalšímu poplatku za přepravu těchto zavazadel.

V rámci letenky zajišťujeme vyžádání přepravy i nestandardních zavazadel, jako jsou zbraně, sportovní vybavení (golf bag, hokejová výstroj, windsurfing, kola apod.), hudební nástroje, invalidní vozíky, kočárky, diplomatické zavazadla nebo domácí zvířata apod.

Speciální jídlo na palubě

Zajišťujeme vyžádání speciálních jídel na palubě letadla dle podmínek dopravce. Zpravidla se jedná o změnu druhu jídla z běžného na speciální (vegetariánské, diabetické, dětské aj.).

Speciální přeprava osob

Zařizujeme asistenci pro hendikepované cestující, nebo pokud je cestujícím nedoprovázené dítě (dítě bez doprovodu dospělé osoby), zajistíme vyžádání takové služby a poradíme s vyřízením potřebných formalit.

Letenky x
Stovky leteckých společností do tisíce destinací celého světa
Pravidelné mezinárodní linky
Low cost dopravci
Charterové lety
Pronájem privátních letadel
Frequent flyer programy – bonusové a korporátní programy
Rezervace letenek
Změna rezervace letenky
Refundace letenek
Rezervace sedadla – seating
Online odbavení
Přeprava zavazadel
Speciální jídlo na palubě
Speciální přeprava osob

Hotely různých kategorií a ubytování po celém světě

Spolupracujeme s mnoha světovými konsolidátory a pomocí nejmodernějších agregačních online nástrojů přinášíme klientům širokou škálu možností ubytování. Od světových řetězců až po ubytování v privátních bytech.

Hotelové ubytování je zajišťováno poskytovatelem v rámci platných limitů na ubytování a Business Travel Solutions jsou poskytovány smluvní (corporate) ceny. Ubytování je zajišťováno formou rezervace s platbou při příjezdu nebo platbou předem, kdy klient cestuje s předplacených voucherem.

Světové hotelové řetězce

Nabízíme ubytování ve známých hotelových řetězcích a resortech po celém světě. Od levných až po luxusní hotely, bez stravování nebo se stravováním včetně all inclusive. Nabídku tvoří světové řetězce, hotely i lokální hotýlky.

Více než 30 000 hotelů v Evropě, 20 000 hotelů napříč celou Amerikou, 25 000 hotelů v Asii a Pacifiku.

Pokud preferujete konkrétní hotelový řetězec, prověříme dostupnost v dané destinaci a zašleme Vám nabídku včetně nejlepší ceny.

Korporátní ceny

Pro korporátní klienty poskytujeme jedinečné výhody převzetí nebo nasmlouvání dlouhodobých kontraktů za zvýhodněné ceny daného hotelového řetězce.

Aktuální dostupnost online

Nabízíme vysokou dostupnost za nízké a vždy aktuální ceny.

S každou Vaší poptávkou prověřujeme ubytovací kapacity a zasíláme vždy aktuální nabídku.

Rezervace potvrzujeme díky online aktuální dostupnosti obratem.

Doplňkové služby po celém světě

Poskytujeme nadstandardní nebo doplňkové služby jako např. pronájem sportovišť, vstupenky, transfery, průvodcovské služby, programy pro VIP nebo výlety apod.

Předplacený voucher

Pokud preferujete platbu předem, vystavíme Vám voucher, který předložíte v hotelu. Nemusíte vozit s sebou do zahraničí hotovost ani sledovat kurzy měn. Platíte v CZK ještě před Vaším odjezdem.

Platba kreditní kartou v hotelu

Pro ty, kteří preferují platbu až na místě, nabízíme i tuto možnost.

Zajistíme Vám rezervaci a platba proběhne až na místě v hotelu.

Ubytování x
Hotely různých kategorií a ubytování po celém světě
Světové hotelové řetězce
Korporátní ceny
Aktuální dostupnost online
Doplňkové služby po celém světě
Předplacený voucher
Platba kreditní kartou v hotelu

TRANSFERY

Využíváme služeb prověřených a profesionálních poskytovatelů osobních přepravních služeb s kvalitním vozovým parkem. Dle individuálních potřeb každého klienta v různých destinacích vytvoříme aktuální nabídku. Nabízíme více kategorií vozů včetně minibusů a autobusů s řidičem.

Jednosměrné transfery

Zajišťujeme i jednosměrné transfery. Například cesta z letiště nebo jen na letiště nebo jednosměrný transfer mezi městy.

Zpáteční transfery

Zajišťujeme předem vyzvednutí na letišti po příletu do destinace a odvoz do hotelu nebo na jiné místo určení i vyzvednutí v hotelu a odvoz zpět na letiště v den odletu.

VIP transfery

Zajišťujeme přepravu luxusními osobními vozy nebo limuzínami včetně řidiče. Spolupracujeme pouze s prověřenými profesionálními partnery s kvalitními vozy.

Skupinové transfery

Pro větší skupinky osob nebo i velké skupiny zajišťujeme transfery mikrobusy nebo komfortními klimatizovanými autobusy. Podle počtu osob a zavazadel zajišťujeme dostatečný počet minibusů nebo autobusů.

Chauffeur drive

Budeme Vás informovat o možnosti využití služby Chauffeur Drive – limuzína s řidičem. Tato služba bývá zpravidla poskytována leteckou společností, při přepravě ve vyšších cestovních třídách, kde v ceně letenky je možnost objednat si přepravu na/z letiště a to jak v místě odletu, tak i v cílové destinaci (podmínky se řídí leteckou společností).

Transfery x
Transfery
Jednosměrné transfery
Zpáteční transfery
VIP transfery
Skupinové transfery
Chauffeur drive

Parkování na letišti

Není nic pohodlnějšího, než jet na letiště vlastním vozem, v klidu ho zaparkovat na hlídaném parkovišti s přístupem 24 hodin denně a v případě potřeby si ho i nechat umýt. Po návratu z cesty si sednete do čistého a navoněného auta a v klidu si dojedete do kanceláře, na schůzku nebo domů.

Hlídané parkoviště

Nabízíme komfort a velmi výhodné ceny bezpečného parkování u Letiště Václava Havla.

Nejmodernější parkoviště na letišti Václava Havla poskytuje vždy dostatečnou kapacitu volných míst k zaparkování a nabízí se i možnost zaparkovat na zastřešeném parkovacím stání v garážích. Parkoviště je plně pojištěné a hlídané fyzickou ostrahou.

Parkování na letišti 24 hodin denně

Díky automatickému parkovacímu systému můžete zaparkovat své auto kdykoliv potřebujete.

Stačí přijet, přiložit čárový kód nebo voucher k automatu a vjet na parkoviště. Při výjezdu opět jen stačí přiložit čárový kód a můžete opustit parkoviště.

Parkovací šek můžete použít ±1 den od data příjezdu uvedeného na voucheru.

Transfery k terminálům letiště

Transfer k terminálům letiště (2 300m) trvá pouhé 3 min. a je v ceně parkovného.

Převoz na letiště i zpět je zajišťován moderními klimatizovanými minibusy a je k dispozici 24 hodin denně.

Doplňkové služby pro váš vůz

Můžete využít služby mytí a čištění vozu během Vaší cesty. Po návratu bude Vaše vozidlo dokonale vyčištěno a připraveno k vyzvednutí.

Parkování na letišti x
PARKOVÁNÍ NA LETIŠTI
Hlídané parkoviště
Parkování na letišti 24 hodin denně
Transfery k terminálům letiště
Doplňkové služby pro váš vůz

VLAKOVÉ A AUTOBUSOVÉ JÍZDENKY

Vyhledáme a nabídneme dostupné autobusové i vlakové spoje na vnitrostátních i mezinárodních linkách. Zajistíme rezervaci vybraného spojení a jízdenky včetně místenek doručíme cestujícím.

Vlakové jízdenky

Zajišťujeme jízdenky a rezervace po ČR i celé Evropě za nejnižší možnou cenu, pro jednotlivce i skupiny aplikujeme dostupné zpáteční slevy, skupinové slevy i akční nabídky.

Poskytujeme informace o spojích a přestupech mezi letišti a vlakovou stanicí.

Autobusové jízdenky

Zajišťujeme jízdenky po ČR i po Evropě. Nabízíme vždy nejnižší možnou cenu, pro jednotlivce i skupiny aplikujeme dostupné zpáteční slevy, skupinové slevy, akční nabídky.

Místenky

Zajistíme rezervace míst, lůžek, lehátek v závislosti na možnostech u jednotlivých spojů.

Doručení cestovních dokladů

Pokud jsou cestovní doklady v papírové podobě, zajistíme jejich doručení k vám do firmy nebo konkrétním cestujícím.

VLAKOVÉ A AUTOBUSOVÉ JÍZDENKY x
VLAKOVÉ A AUTOBUSOVÉ JÍZDENKY
Vlakové jízdenky
Autobusové jízdenky
Místenky
Doručení cestovních dokladů

Trajekty a lodní lístky

Zabezpečení trajektů a lodních lístků včetně přepravy auta je velmi specifické. Zpravidla je přeprava ovlivněna místními konkrétními podmínkami, které se od sebe můžou výrazně lišit.

Informace o spojích

Vyhledáme dostupná spojení včetně časů odjezdů, příjezdů, délky plavby trajektu apod. dle preferencí klienta s ohledem na dostupné časové možnosti příjezdu. Poskytneme informace o přestupech a vzdálenostech na nádraží, letiště nebo centra města.

Rezervace trajektů a lodních lístků

Vyhledáme pro Vás konkrétní trajektové spojení a následně zajistíme (zarezervujeme, zakoupíme) lodní lístky dle lokálních možností a dle Vašich preferencí. Následně lístky doručíme na místo určení.

Trajekty a lodní lístky x
Trajekty a lodní lístky
Informace o spojích
Rezervace trajektů a lodních lístků

VIP LETIŠTNÍ SALONKY

V prostředí letištních salonků můžete strávit příjemné a klidné čekání a to jak před odletem, tak i po dobu transferu mezi jednotlivými lety. Najdete zde soukromí a klid pro práci, osobní jednání nebo jenom příjemný relax před nástupem do letadla.

Některé salonky jsou v rámci letenky zdarma, nebo je klientovi umožněn vstup v rámci jeho platební karty a jiné jsou zpoplatněny.

Salonky na Letišti Václava Havla

Zde uvádíme některé salonky, které zpravidla slouží majitelům a držitelům karet jmenovaných značek:

 • Raiffeisenbank Lounge
 • MasterCard Lounge
 • MasterCard Elite Lounge
 • ERSTE Premier Lounge
 • Premier Private Lounge
 • VIP Service Club CONTINENTAL

Raiffeisenbank Lounge

Raiffeisenbank je určen především pro cestující v rámci schengenského prostoru z terminálu 2. Při čekání lze však salonek využít i v případě odletu či příletu z terminálu 1.

Raiffeisenbank Lounge Vám přináší:

 • pohodlí a komfort v salonku
 • individuální bezpečnostní kontrolu
 • all-inclusive občerstvení
 • TV, wi-fi, tablety k zapůjčení, denní tisk
 • dětský koutek
 • sprchy
 • otevírací doba 05:00 – 22:00

Kde nás najdete?

 • Ve veřejné části odletové haly terminálu 2.
 • Salonek se nachází v pravé části 2 patra haly, vstup po schodišti s červeným kobercem.

Jednorázový vstup do Raiffeisenbank Lounge

850 Kč / 1 osoba

 • Uvedená cena platí pro 2 hodiny pobytu a je včetně DPH.
 • Děti do 3 let v doprovodu dospělé osoby zdarma.
 • Vstup není nutné rezervovat, platba je možná až na místě

MasterCard Lounge

MasterCard Lounge je určen pro cestující do zemí mimo schengenský prostor.

MasterCard Lounge Vám přináší:

 • pohodlí a komfort v salonku
 • all-inclusive občerstvení
 • TV, wi-fi, tablety k zapůjčení, denní tisk
 • dětský koutek
 • pracovní koutek s PC a tiskárnou
 • sprchy
 • otevírací doba 05:30 - 23:30

Kde nás najdete?

Za pasovou kontrolou sledujte letištní navigace "Airport lounges".

Salonek se nachází po levé straně, cca 100m od pasové kontroly.

Jednorázový vstup do MasterCard Lounge

720 Kč / 1 osoba

 • Uvedená cena platí pro 2 hodiny pobytu a je včetně DPH.
 • Děti do 3 let v doprovodu dospělé osoby zdarma.
 • Vstup není nutné rezervovat, platba je možná až na místě.

MasterCard Elite Lounge

MasterCard Elite Lounge nabízí oddělený VIP salonek pro Vaše naprosté soukromí a pohodlí s privátním barem all-inclusive a jedinečným panoramatickým výhledem na letištní plochu.

1 499 Kč / 1 osoba

 • Uvedená cena platí pro 2 hodiny pobytu a je včetně DPH.
 • Děti do 3 let v doprovodu dospělé osoby zdarma.

ERSTE Premier Lounge

ERSTE Premier Lounge je určen pro cestující do zemí schengenského prostoru.

ERSTE Premier Lounge Vám přináší:

 • pohodlí a komfort v salonku
 • all-inclusive občerstvení
 • TV, wi-fi, tablety k zapůjčení, denní tisk
 • dětský koutek
 • pracovní koutek s PC a tiskárnou
 • sprchy
 • otevírací doba 05:00 - 22:00

Kde nás najdete?

 • Za bezpečnostní kontrolou sledujte letištní navicace "Airport lounges".
 • Salonek se nachází po pravé straně, cca 100m od pasové kontroly, v prvním patře.

Jednorázový vstup do ERSTE Premier Lounge

720 Kč / 1 osoba

 • Uvedená cena platí pro 2 hodiny pobytu a je včetně DPH.
 • Děti do 3 let v doprovodu dospělé osoby zdarma.
 • Vstup není nutné rezervovat, platba je možná až na místě.

Premier Private Lounge

Premier Private Lounge nabízí oddělený VIP salonek pro Vaše naprosté soukromí a pohodlí s privátním barem all-inclusive.

1 499 Kč / 1 osoba

 • Uvedená cena platí pro 2 hodiny pobytu a je včetně DPH.
 • Děti do 3 let v doprovodu dospělé osoby zdarma

VIP Service Club CONTINENTAL

VIP Service Club CONTINENTAL na Letišti Václava Havla Praha nabízí okamžité odbavení, cestování bez stresu a čekání na přepážkách v pohodlí salonku před odletem nebo příletem Vašeho letadla. Prostě se nemusíte o nic starat - vše zařídíme za Vás.

VIP Service Club CONTINENTAL poskytuje:

 • samostatnou příjezdovou cestu k VIP terminálu
 • parkování 4 dny zdarma za podmínky společného objednání VIP odbavení na odlet i přílet
 • Škoda Limousine Service s řidičem zdarma do 30 km z/na letiště
 • okamžité odbavení cestujícího i zavazadel bez čekání
 • soukromí a pohodlí v luxusním prostředí - k dispozici Vám bude jeden z 9 luxusních salonků
 • all-inclusive občerstvení s obsluhou (alko, nealko, snack)
 • VIP Service THAI MENU
 • občerstvení formou self service v době od 23:00 do 05:00
 • TV, wifi, denní tisk
 • individuální bezpečnostní kontrolu
 • odvoz přímo k letadlu vozem a samostatný vstup na palubu letadla
 • při příletu odvoz přímo z letadla a doručení zavazadel do Clubu CONTINENTAL
 • dovoz zavazadel
 • dětský koutek
 • tax free
 • nákupy v duty free

Cena salonku Vám bude upřesněna na základě Vaší specifikace poptávky.

VIP LETIŠTNÍ SALONKY x
VIP LETIŠTNÍ SALONKY
Raiffeisenbank Lounge
MasterCard Lounge
MasterCard Elite Lounge
ERSTE Premier Lounge
Premier Private Lounge
VIP Service Club CONTINENTAL

Organizace kongresů a seminářů

Profesionální řešení pro přípravu a organizaci kongresů, konferencí, seminářů a společenských akcí. Zajišťujeme celkovou organizaci akce včetně prvotního plánování s klientem dle jeho preferencí, vyhotovení předpokládaného rozpočtu, doporučení vhodných prostor, ubytování, dopravy, cateringu, rozesílka přihlášek, zajištění techniky (projektor, plátno, ozvučení apod.), tlumočníky i VIP doprovodné akce.

Zabezpečení firemních školení

Komplexní zajištění firemních školení dle specifických potřeb klienta. Zajistíme pro vaše zaměstnance dopravu, ubytování, pronájem školících prostor včetně technického vybavení, občerstvení a sportovní nebo kulturní volnočasové aktivity.

Teambuilding

Ve spolupráci se specializovanými agenturami, dle potřeb a požadavků klienta, zajišťujeme různé tematické aktivity, které vedou k poznání a seberealizaci v kolektivu, prohloubení vztahů a zvýšení důvěry, a zároveň k navýšení motivace zaměstnanců a soudržnosti teamovému ducha na pracovišti.

Sestavujeme více variant s ohledem na zvolený cíl s požadovanou aktivitou, počet osob a preference na ubytování, stravování a program. Zajišťujeme široké možnosti výběru ze sportovních nebo kulturních aktivit. Pečlivě vybereme vhodnou lokalitu s ohledem na dostupnost a požadované vybavení.

Doprovodné tematické služby

Zajišťujeme programy pro VIP hosty; jde především o kulturní, společenské i poznávací či sportovní akce nebo připravujeme program podle preferencí klienta.

Tlumočníci a hostesky

Zajišťujeme tlumočnické služby, simultánní tlumočníky a hostesky dle potřeb klienta.

Průvodci a jejich služby

Zajistíme odborné průvodcovské služby v různých jazycích a to především v tuzemsku, ale i v zahraničí a to jak pro jednotlivce, tak i pro skupiny.

Kongresové služby x
Organizace kongresů a seminářů
Zabezpečení firemních školení
Teambuilding
Doprovodné tematické služby
Tlumočníci a hostesky
Průvodci a jejich služby

Nabídka více pojišťoven

Poskytujeme cestovní pojištění od těch nejlepších pojišťoven ve svém oboru.

Klademe vysoký důraz na kvalitu asistenčních služeb a rozsah pojistného krytí.

Porovnáme ceny a doporučíme pro Vás nejvýhodnější řešení.

Jednorázové i celoroční cestovní pojištění

Pojišťujeme na jednodenní služební cesty i na dvoutýdenní rodinné dovolené.

Pokud cestujete často, i neplánovaně, do zahraničí, nabízíme celoroční cestovní pojištění pro opakované cesty v rámci jednoho roku od libovolného data.

Korporátní řešení pojištění

Nabízíme zajištění korporátního pojištění pro zaměstnance vaší společnosti.

Sestavíme Vám pojištění na míru s vysokou flexibilitou a s možností pojištění do rizikových a válečných oblastí.

Výhodné balíčky

Podle počtu dnů, destinace a věku cestujících doporučíme vhodné cestovní pojištění.

Nabízíme výhodné balíčky i včetně pojištění storna, s možností připojištění rizikových sportů nebo vašich domácích mazlíčků.

Asistenční služby 24 hodin denně

Asistenční služby jsou Vám k dispozici v českém jazyce 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Profesionální asistenti Vám v případě nenadálých situací jako je například nemoc, úraz, úmrtí, ztráta, poškození nebo zpoždění zavazadel ihned pomohou s jejich řešením.

Připojištění rizikových sportů

Nabízíme pojištění více než 150-ti sportů bez navýšení ceny.

Další rizikové sporty je možné připojistit

Pojištění na služebních cestách, dovolené i sportovním pobytu

Sjednáme pro Vás nejvýhodnější cestovní pojištění, které odpovídá zaměření cesty.

Nabízíme kvalitní produkty od nejlepších pojišťoven na trhu s nadstandardními limity pojistného plnění a rozsahem krytí, které lze rozšířit o celou řadu připojištěných služeb ( rizikové sporty, cesty autem, domácí mazlíčky a mnoho dalších).

Pojištění storna letenky a dalších služeb

Pojištění pro případ, že budete nuceni letenku, ubytování nebo zájezd náhle zrušit ze závažných důvodů. Pojišťovna Vám uhradí případně stornopoplatky.

Cestovní pojištění x
Nabídka více pojišťoven
Jednorázové i celoroční cestovní pojištění
Korporátní řešení pojištění
Výhodné balíčky
Asistenční služby 24 hodin denně
Připojištění rizikových sportů
Pojištění na služebních cestách, dovolené i sportovním pobytu
Pojištění storna letenky a dalších služeb

VÍZOVÝ SERVIS

Poskytujeme konsultační servis, podrobné a aktuální informace o vízových povinnostech a získání víz téměř do všech zemí světa.

Zařizujeme turistická víza, studijní víza nebo víza služební. Dále pak speciální víza elektronická, tranzitní víza a skupinová víza a to jak pro obchodní klienty, tak i pro turisty.

Poradíme Vám s vyplněním formulářů, s online žádostí nebo přímo podáme žádost o udělení víza na ambasádě.

Vyřízená víza doručíme na zvolenou adresu.

Klienty informujeme o průběhu podání a termínu vyřízení.

Turistická víza

Pro individuální cestující, kteří navštíví destinaci za účelem turistiky, vyřizujeme turistická víza. Ta bývají zpravidla na kratší dobu než business víza a poplatky na ambasádě jsou nižší.

Služební - Business víza

Zajišťujeme víza pro účely služební cesty. Pro obchodní cestující je výhodou delší časový úsek pobytu ve vybrané destinaci nebo možnost více vstupů na jedno vízum. Poradíme Vám jaké vízum vybrat a také s vyplněním formulářů.

Tranzitní víza

Zajišťujeme tranzitní víza, která jsou nutná pro přestup v některých destinacích. Klienty o této skutečnosti informujeme již při nákupu letenky, aby byl dostatek času na jejich vyřízení.

Více vstupní víza

Do některých zemí je možné získat více vstupní víza. Tato varianta je využívána obchodními cestujícími, kteří plánují navštívit destinaci opakovaně.

Studijní víza

Jedná se o speciální víza, která jsou určeny pro studenty v dané destinaci. Zpravidla platí odlišné podmínky než u turistických víz. Mají jiné formuláře a je k nim zapotřebí splnit více určujících podmínek pro udělení.

Formuláře pro žádosti o udělení víza

Dle požadované destinace Vám zašleme potřebné formuláře a poradíme s jejich vyplněním a dále je podáme na ambasádě nebo provedeme podání online.

VÍZOVÝ SERVIS x
VÍZOVÝ SERVIS
Turistická víza
Služební - Business víza
Tranzitní víza
Více vstupní víza
Studijní víza
Formuláře pro žádosti o udělení víza