Air France vystřídá na linkách z Prahy do Paříže letecká společnost JOON

Inovativní letecká společnost Joon převezme od léta 2019 všechny tři lety z Prahy do Paříže, které jsou nyní operovány mateřskou společností Air France.

Na těchto letech bude využívat Joon letadla Airbus A320 a A321 a frekvence letů zůstane stejná, tedy 3 x denně.

Letadla aerolinek Joon pilotují zkušení piloti mateřské společnosti Air France.

Nabídkou služeb chce Joon oslovit cestovalele zaměřené na digitální komunikaci, flexibilitu ve volbě služeb a zodpovědný přístup k zdravé výživě a životnímu prostředí.

Cílí především na mladší generaci cestovatelů a tomu přizpůsobila i svou nabídku jako například nižší ceny, podobné jako u nízkonákladových společností, nabídka nealkoholických nápojů zdarma i v ekonomické třídě (káva v bio kvalitě, čaj, pomerančový džus a voda), aplikace YouJoon k dispozici ve všech třídách – sledování nejnovějších televizních pořadů, výběr videí z webu a dětských pořadů přímo v mobilním zařízení nebo tabletu zdarma i v ekonomické třídě. Dále také jistě zaujme ekologickým přístupem,  uniformy palubního personálu jsou vyrobeny z více než 60 % z polyesteru z recyklovaných plastových lahví.

Kromě ekonomické třídy nabízí Joon také business třídu s rozšířenými službami. Nabídka zdarma zahrnuje snídani s čerstvým pečivem, plnýohodnotný oběd nebo večeři, nebo drobné občerstvení v kteroukoli jinou denní dobu a široký výběr nápojů včetně šampaňského

Joon také spolupracuje mimojiné s Airbnb a Waynabox (balíčky dovolené, u které do poslední chvíle cestovatelé nevědí, kam poletí, destinace je překvapením).

Možnost získání a využívání mílí z věrnostního programu Flying Blue společnosti Air France – KLM zůstane přístupná i po přechodu na lety operované společností Joon.

Od příštího léta Joon zavádí také 5 nových destinací s odlety z Paříže ( Madrid, Manchester, Stockholm, ostrov Saint-Martin a Quito )